Genel Bilgiler

 

İSTANBUL  &  ADALAR

MAŞUKİYE – ŞİLE- AĞVA

         13-14-15-16-17-18 TEMMUZ / 10-11-12-13-14-15  AĞUSTOS

3 GECE KONAKLAMALI

İSTANBUL – ÇAMLICA TEPESİ – AYASOFYA-TOPKAPI SARAYI-SULTANAHMET CAMİİ-YEREBATAN SARAYI-EYÜP SULTAN CAMİİ VE TÜRBESİ –PİYERLOTİ- BÜYÜKADA- DOLMABAHÇE SARAYI- BOĞAZ  TURU-TARİHİ  BEYOĞLU ( PERA ) GEZİSİ-MİNİATÜRK-TARİHİ  KAPALI ÇARŞI-ORTAKÖY –KURTKÖY( VİAPORT ALIŞVERİŞ MERKEZİ)

 

   SAAT 18:00‘DE    MERSİN STADYUM ÖNÜ HAREKET.

 SAAT 19:00’DA   ADANA İSTASYON ÖNÜ HAREKET.

                                     POZANTI – AKSARAY- ANKARA-BOLU GÜZERGAHI ÜZERİNDEN, 

 1 .GÜN  TURİZMİN  GÖZDE MEKANLARINDAN MAŞUKİYE’DE  ACENTA İKRAMI  SABAH KAHVALTISI,SAPANCA GÖLÜ ETRAFINDA KISA BİR  YÜRÜYÜŞTEN SONRA İZMİT –KANDIRA  GÜZERGAHINI TAKİP EDEREK KARADENİZİN ŞİRİN KÖŞELERİNDEN TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ KONUMUNDA BULUNAN YEŞİLÇAY  VE  GÖKSU  DERELERİ  ARASINDA BALIKÇI KÖYÜ OLARAK KURULMUŞ AĞVA’YA VARIŞ. BİZLERİ  BEKLEYEN  ÖZEL  TEKNE  İLE  GÖKSU  DERESİNİN MUHTEŞEM  MANZARA VE  DOĞAL GÜZELLİKLERİ  İÇİNDE YAPILAN  TEKNE TURUNDAN  SONRA YİNE  BÖLGEYE ÖZGÜ ŞİLE BEZİ MAMÜLLERİNİN SATILDIĞI  FABRİKA  SATIŞ  MAĞAZASINDA ALIŞVERİŞ  VE  ŞİLE’YE  HAREKET.YAKLAŞIK  BİR SAATLİK  YOLCULUKTAN SONRA  ŞİLE’YE  VARIŞ. ŞİLE DENİZ  FENERİ VE AĞLAYAN  KAYALAR  MEVKİİNDE ŞİLE  LİMANININ  FOTOĞRAFLANMASI VE  PANOROMİK SEYRİNDEN  SONRA  KENT MERKEZİNDE  ÖĞLE  YEMEĞİ  İÇİN  SERBEST ZAMAN.YEMEK  SONRASI İSTANBUL’A  DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ. OTOBANDAN DEVAM  EDEN  YOLCULUĞUMUZ ÇAMLICA TEPESİNDE SONA ERİYOR. ÇAMLICA TEPESİNDEN  İSTANBULU  SEYİR EDERKEN  ÇAY VE KAHVELERİMİZİ  YUDUMLAYIP  FOTOĞRAF ÇEKİMİMİZDEN SONRA TOPKAPI SEMTİNDEKİ  FETİH MÜZESİNE DOĞRU  YOLUMUZA  DEVAM  EDİYORUZ. İSTANBULFETHİNİN IŞIK ,SES VE MUHTEŞEM TABLOLARLA CANLANDIRILDIĞI  SANKİ  O MUHTEŞEM TARİHİ ANI YENİDEN YAŞARCASINA ETKİLENDİĞİMİZ FETİH MÜZESİ GEZİMİZDEN SONRA 3 GECE  KONAKLAYACAĞIMIZ 4* GÜNEŞ OTEL’E HAREKET.OTEL’E YERLEŞME  VE AKŞAM YEMEĞİ.   

 2.GÜN OTEL’DE  AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISINDAN SONRA TARİHİ  YARIMADA GEZİSİ İÇİN  SULTAN AHMET MEYDANINA HAREKET.EDİYORUZ.TARİHİ YARIMADA,SULTAN AHMET CAMİİ , AYASOFYA MÜZESİ, TOPKAPI SARAYI,YEREBATAN SARAYI GEZİLERİ  VE ÖĞLE  YEMEĞİ  İÇİN SERBEST  ZAMANDAN  SONRA  GEZİMİZİN  ÖĞLEDEN  SONRAKİ BÖLÜMÜNDE  EYÜP SULTAN CAMİİ VE TÜRBESİ GEZİLERİ  İSTANBUL’U  VE HALİÇ’İN  MUHTEŞEM  MANZARASINI  FOTOĞRAFLAYABİLECEĞİMİZ PİYERLOTİ ‘DE  ÇAY VE KAHVE  MOLASINDAN SONRA, ANADOLU TOPRAKLARI ÜZERİNDE BULUNAN BÜTÜN  TARİHİ ESERLERİN  CUMHURİYET DÖNEMİ  YAPILARININ  SERGİLENDİĞİ  VE  TANITILDIĞI  MİNİATÜRK  GEZİSİNDEN SONRA TAKSİM’E HAREKET VE AKŞAM YEMEĞİ (EKSTRA) İÇİN SERBEST ZAMAN VE OTEL’E DÖNÜŞ.  

3.GÜN  BUGÜNÜMÜZÜ ADALAR TURLARINA AYIRDIK.OTELDEKİ AÇIK BÜFE  SABAH  KAHVALTIMIZDAN SONRA OTOBÜSÜMÜZLE KABATAŞ’A HAREKET.KABATAŞ İSKELESİNDEN TARİFELİ VAPURLARA BİNEREK SIRASIYLA  KINALIADA, VE BURGAZ ADASI VE  HEYBELİADA’YI  DENİZDEN SEYİR EDİP PRENSES ADALARININ  EN BÜYÜĞÜ OLAN  BÜYÜK ADA’YA VARIŞ. AYA YORGİ KİLİSESİ ,HAMİDİYE CAMİİ VE TARİHİ  BÜYÜK  ADA  KONAKLARI   FAYTON  VE BİSİKLETLE  GEZİLEBİLİR. ÖĞLE YEMEĞİMİZDE  BÜYÜK  ADA’DA  ALIP SAHİL  TURUMUZ ,ÇAY –KAHVE FOTOĞRAF  MOLALARIMIZDAN  SONRA AKŞAM   SAATLERİNDE  TARİFELİ  VAPURA BİNEREK TEKRAR  KABATAŞ’A DÖNÜYORUZ.  KABATAŞ İSKELESİNDE BİZİLERİ BEKLEYEN  OTOBÜSÜMÜZLE İSTANBUL’UN EĞLENCE MERKEZLERİNDEN BİRİ OLAN  ORTAKÖY MEYDANINA GİDİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ SERBEST. SAAT 24:00 ORTAKÖYDEN  3. GECE  KONAKLIYACAĞIMIZ OTELİMİZE  DÖNÜYORUZ. 

 4.GÜN OTEL’DE AÇIK BÜFE  KAHVALTIMIZI  ALIP  VALİZLERİMİZİ  OTOBÜSÜMÜZE  KOYDUKTAN SONRA  DAHA ÖNCEDEN RANDEVUSUNU ALDIĞIMIZ  DOLMABAHÇE  SARAYINA DOĞRU HAREKET  EDİYORUZ. ULU ÖNDER ATATÜRK’ÜN HAYATA GÖZLERİNİ KAPATTIĞI  VE TARİHİ BİR DEĞERİ OLAN   MUHTEŞEM GÜZELLİKTEKİ  DOLMABAHÇE  SARAYI GEZİMİZDEN SONRA İSTANBUL BOĞAZININ  MUHTEŞEM  GÖRÜNTÜSÜNÜ HER İKİ  YAKADAN SEYİREDEBİLECEĞİMİZ   BOĞAZ TURUMUZUDA TAMAMLAYIP  BEYLERBEYİNDE  BİZLERİ BEKLEYEN  OTOBÜSÜMÜZLE BULUŞUP  MERSİN’E  DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ.GÜZRGAHIMIZ ÜZERİNDE TÜRKİYE’NİN OULET  OTEL, FUAR, KONGRE VE EĞLENCE  MERKEZİ  KURTKÖY  VİAPORT’TA ALIŞVERİŞTEN  SONRA MERSİN’E  HAREKET.

 5.GÜN SAAT 07:30- 08:30 ARASINDA  BİR  DAHAKİ  TURLARDA  TEKRAR  BİRLİKTE  OLMAK  ÜMİDİYLE  MERSİN’E  VARIŞ.

ÜCRETE DAHİL  HİZMETLER :Ulaşım,3 Gece  4*GÜNEŞ OTEL’ de Konaklama,İlkgün Maşukiyedeki Sabah Kahvaltısı,3 Sabah Kahvaltısı,1 Akşam Yemeği Otelde,Adalar Gezi Vapuru,Ücreti,Ağva’da Tekne Turu,VaneTour Rehberliği ve Refakati,Türsab Seyahat Sigortası,Seyahat Esnasında Sıcak & Soğuk İkramlar.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN  HİZMETLER: Öğle Yemekleri,Oteldeki İçecekler,2 Gece Akşam Yemeği,Müze ve  Ören Yeri Girişleri, Acenta Hizmetlerinde Belirtilmemiş Tüm  Hizmetler.

NOT : Yol ve  Hava Koşulları Nedeniyle  Proğram  Akşında Değişiklik   Olabilir!

 NELERİ UNUTMAYALIM:

  • 200 TL ödeyip sözleşme yaparken koltuk numarası almayı !
  • Gezi esnasında giyeceğiniz spor giysilerinizi !
  • Akşam yemeklerinde  giyeceğiniz  özel giysilerinizi  !
  • Fotoğraf makinesi ,video, kameranıza , yedek film ve pil almayı !
  • Müze kartı almayı !
  • İçerik aynı olmak kaydı ile gezi proğramında değişiklik olabilir !

 

KİŞİ BAŞI 790 TL

 0-6 YAŞ İKİ YETİŞKİN YANINDA  430 TL

7-11 YAŞ İKİ YETİŞKİN YANINDA 640  TL

TEK KİŞİ  ODA FARKI  200 TL

 

 

Rezervasyon

Şuan için tur proğramı belli olmadığı için rezervasyon alınmamaktadır.Detaylı bilgi için arayın.